Як правильно препарувати листя квітки Так Хун Пао для настою настоянки

0 Comments 20:36


Так Хун Пао – це один із найзнаменитіших і найдорожчих сортів улун-чаю, що росте на горі Вуї в китайській провінції Фуцзянь. Цей чай має багату історію, а його смак та аромат зачаровують багатьох любителів чаю по всьому світу. Однак, щоб повністю відчути всі нюанси цього чудового напою, потрібно знати правильну техніку заварювання та способи розкрити його смак.

Першим кроком для правильного приготування Да Хун Пао є вибір правильної води. Чиста та свіжа вода з фільтра найкраще підходить для заварювання чаю. Не рекомендується використовувати кип'ячену воду, оскільки вона може негативно впливати на смак і аромат чаю.

Далі слід правильно розігріти чайник та наполягати чай за певної температури. Температура заварювання Да Хун Пао для наполягання першого чаю повинна бути близько 90-95°C, а для наступних заварок можна знизити до 80-85°C. Такий режим наполягання дозволить розкрити всі ноти смаку та аромату чаю.

Також важливо дотримуватись певного співвідношення між кількістю чаю та води. Загальний рекомендований стандарт дозування становить приблизно 3-5 г чаю на 150 мл води. Однак, залежно від індивідуальних переваг, можна змінювати цей показник. Чай слід наполягати у чайнику протягом 1-2 хвилини.

Як правильно пити Так Хун Пао
Етап питтяОпис
1Підготовка чайникаПеред заварюванням чаю необхідно промити чайник гарячою водою та нагріти його, потім забрати зайву воду.
2Накладання чаюУ чайник кладеться листя Да Хун Пао приблизно 1 чайну ложку на 200 мл води.
3Розігрів водиПеред заварюванням Да Хун Пао вода має бути розігріта до 90-100°С.
4Заварювання чаюЧай кладуть у чашку для заварювання, потім вливають гарячу воду та залишають на 1-2 хвилини.
5Насолода ароматомПротягом цього етапу важливо насолоджуватися ароматом чаю, затримуючи запах над чашкою та нюхаючи його.
6Стадія третього листаПісля ароматизації слід пити першу чашку, яку називають чашкою основи або третім листом.
7Наступні чашкиЧай Да Хун Пао можна заварювати кілька разів, насолоджуючись унікальним смаком та ароматом з кожним настоєм.
8Між заваркамиПеред наступним заварюванням обов'язково промити чайник та чашку гарячою водою.
9Остання заваркаКоли чай не дає аромату, останню заварку можна залишити на довге наполягання, щоб отримати більшу насиченість.
Не забувайте пити чай Так Хун Пао із задоволенням та насолоджуватися процесом!

Так Хун Пао бадьорить і просвітлює. Заварювати його краще протоками – з кількістю чаю та води, і навіть з часом наполягання можна експериментувати. Пийте улун без цукру та обов'язково вдихніть аромат на дні теплої піали, почуєте відлуння скелі мелодії.

Як правильно заварювати Так Хун Пао, щоб був ефект?

Заливайте гарячу воду та через 7–10 секунд зливайте. Якщо Да Хун Пао не перетримати, він дасть яскравий аромат. А ось якщо ви забарилися зі зливом настою, то аромат буде не так багатогранний, та й смак чаю вийде простакуватим.

Скільки треба випити Так Хун Пао?

Улун "Да Хун Пао" – економний чай. Одну порцію можна заварювати 7-10 разів: вистачить на велику родину Збережена копія

Скільки тримати Так Хун Пао?

До речі, температура води для улунів різниться. Ферментовані чаї (Да Хун Пао) заварюють гарячою водою (близько 90 градусів) та першу протоку витримують 5 хвилин. Менш ферментовані чаї (Молочний Улун) заливають водою 75-80 градусів і наполягають 3 хвилини.

Related Post

Скільки років пропрацює газовий котел: термін служби та поради щодо продовження терміну служби котлаСкільки років пропрацює газовий котел: термін служби та поради щодо продовження терміну служби котла

0 Comments 21:19


Газовий котел – незамінний пристрій для обігріву житлових та комерційних приміщень. Він є одним із ключових компонентів системи опалення, забезпечуючи комфортні умови в холодну пору року. Але наскільки довго може

Що краще вівсяні чи пшеничні пластівціЩо краще вівсяні чи пшеничні пластівці

0 Comments 19:10


У чому різниця між вівсяними пластівцями та висівками? Висновки TheDifference.ru Висівки – зовнішня щільна оболонка зерна, пластівці роблять в основному з ядра зерна (ендосперму). Висівки – найкращий постачальник клітковини, пластівці